حل مشکل شکر منوط به حمایت دولت است
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ 3 هفته قبل

حل مشکل شکر منوط به حمایت دولت است

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران): به گزارش خبرنگار مهر، عباس کشاورز امروز در همایش ملی کشاورزی و رونق تولید با تاکید بر لزوم مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های رونق تولید، اظهارداشت: ما در کشور دو گروه محصول تولید می کنیم گروه اول محصولاتی مانند گوجه فرنگی، خیار، بادمجان، فلفل و … است که در […]

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران):


به گزارش خبرنگار مهر، عباس کشاورز امروز در همایش ملی کشاورزی و رونق تولید با تاکید بر لزوم مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های رونق تولید، اظهارداشت: ما در کشور دو گروه محصول تولید می کنیم گروه اول محصولاتی مانند گوجه فرنگی، خیار، بادمجان، فلفل و … است که در تولید آنها کمبود نداریم و مازاد تولیدشان نیز به زیان کشاورزان است.

وی ادامه داد: این محصولات را باید کنترل شده کشت کرد و ما در این مسیر موفق نبودیم چون تشکل خصوصی در مناطق کشت نداریم که در این زمینه مشارکت کند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: گروه دوم هشت محصولی است که ما آنها را وارد می کنیم یا مثل گندم قبلا وارد می کردیم و الان نیاز نداریم.

کشاورز با بیان اینکه این ٨ محصول وابستگی غذایی ما را تشکیل می دهند، افزود: از جمله این محصولات می توان به گندم و شکر اشاره کرد که در گندم به خودکفایی رسیده ایم و در زمینه شکر اگر دولت حمایت کند مشکل آن دو ساله حل خواهد شد.

وی تصریح کرد: در تمام برنامه های تولید باید حواسمان به آب و منابع آبی کشور باشد و کسی نباید بدون توجه به بحث آب نظریه بدهد.

این خبر تکمیل می شود


منبع: خبرگزاری مهر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

سایت ها

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب