سیب زمینی تا اواسط مردادماه ارزان نخواهد شد / عرضه کم است
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ 1 هفته قبل

سیب زمینی تا اواسط مردادماه ارزان نخواهد شد / عرضه کم است

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران): حسن صابری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه آیا وضع عوارض صادراتی بر صادرات این محصول منجر به کاهش نرخ آن در بازار خواهد شد؟، گفت: این مساله نمی‌تواند بر قیمت سیب زمینی در بازار تاثیرگذار باشد و تا زمانی که اتفاقی در عرضه رخ ندهد وضعیت قیمت نیز همین […]

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران):

حسن صابری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه آیا وضع عوارض صادراتی بر صادرات این محصول منجر به کاهش نرخ آن در بازار خواهد شد؟، گفت: این مساله نمی‌تواند بر قیمت سیب زمینی در بازار تاثیرگذار باشد و تا زمانی که اتفاقی در عرضه رخ ندهد وضعیت قیمت نیز همین خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه نرخ سیب زمینی تا اواسط مردادماه در همین حدود باقی خواهد ماند، افزود: تا زمانی که محصول همدان به بازار بیاید قیمت سیب زمینی تغییری نمی‌کند.

رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت هرکیلوگرم سیب زمینی را در میدان مرکزی بارفروشان بین ۵ تا ۷ هزارتومان اعلام و اضافه کرد: جز سیب زمینی عرضه سایر محصولات فراوان و شرایط قیمتی آنها بسیار مطلوب است.

صابری قیمت هرکیلوگرم گوجه فرنگی را نیز بین ۲ تا ۴ هزارتومان، گوجه سبز تبریز را بین ۵ تا ۱۱ هزارتومان، گیلاس تک دانه را بین ۱۰ تا ۱۷ هزارتومان و گیلاس صورتی را بین ۸ تا ۱۲ هزارتومان اعلام کرد.

جدول کامل قیمت انواع میوه، سبزی و صیفی جات نیز به شرح ذیل است؛


منبع: خبرگزاری مهر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

سایت ها

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب