تعیین تکلیف نرخ مرغ دوشنبه آینده
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ 1 ماه قبل

تعیین تکلیف نرخ مرغ دوشنبه آینده

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران): برومند چهارآئین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: قیمت مرغ طی روزهای اخیر که تعطیلات بوده نسبت به روزهای گذشته تفاوتی نداشته است. وی متوسط قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده را ٨٢۵٠ تومان اعلام و اضافه کرد: در استانهایی مانند گلستان و گیلان قیمت این کالا از ٨٠٠٠ تومان پایین تر است […]

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران):


برومند چهارآئین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: قیمت مرغ طی روزهای اخیر که تعطیلات بوده نسبت به روزهای گذشته تفاوتی نداشته است.

وی متوسط قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده را ٨٢۵٠ تومان اعلام و اضافه کرد: در استانهایی مانند گلستان و گیلان قیمت این کالا از ٨٠٠٠ تومان پایین تر است چون عرضه در این استانها بر تقاضا پیشی دارد همچنین در استانهایی مانند سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر و آذربایجان غربی قیمت بالاتر از ٨۵٠٠ تومان است چون معمولاً در این استانها کمبود عرضه داریم و قیمت مقداری بیشتر است.

چهارآئین متوسط کشوری قیمت لاشه مرغ را ١٢ هزارتومان اعلام و اضافه کرد: قرار است دوشنبه ٢٠ خردادماه ستاد تنظیم بازار جلسه ای تشکیل دهد و در این جلسه قیمت جدید مرغ بررسی و تصویب شود.

وی با بیان اینکه نمایندگان تشکل ها نیز قرار است در این جلسه حضور داشته باشند و از حقوق تولیدکنندگان دفاع کنند، افزود: قیمت پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی برای مرغ زنده ٨٨٠٠ تومان درب واحدهای مرغداری و ١٢ هزار و ٩۶٠ تومان برای لاشه آن است که این نرخ ها مورد قبول ما نیست.

چهارآئین ادامه داد: ما معتقدیم قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری در شرایط کنونی باید ٩۵٠٠ تومان و لاشه مرغ کیلویی ١۴ هزارتومان باشد تا تولیدکنندگان زیان نکنند و مجبور به واردات این کالا نشویم.


منبع: خبرگزاری مهر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

سایت ها

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب