بازارشکر درحال متعادل شدن است/یک میلیون تن موجودی انبارها وبنادر
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ 4 ماه قبل

بازارشکر درحال متعادل شدن است/یک میلیون تن موجودی انبارها وبنادر

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران): به گزارش خبرنگار مهر، عباس قبادی در نشستی خبری که در حال برگزاری است، درباره افزایش قیمت شکر در بازار اظهارداشت: خوشبختانه وضعیت بازار شکر در حال عادی شدن است، نزدیک یک میلیون تن شکر، یا در انبارها داریم یا در بنادر در حال تخلیه است. وی در عین حال گفت: […]

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران):


به گزارش خبرنگار مهر، عباس قبادی در نشستی خبری که در حال برگزاری است، درباره افزایش قیمت شکر در بازار اظهارداشت: خوشبختانه وضعیت بازار شکر در حال عادی شدن است، نزدیک یک میلیون تن شکر، یا در انبارها داریم یا در بنادر در حال تخلیه است.

وی در عین حال گفت: ما از ماه‌های قبل در این زمینه هشدار داده بودیم.

وی با بیان اینکه بالغ بر ٢٠ سال است شکر سفید وارد کشور نمی‌شود و شکر خام وارد و در داخل تبدیل به شکر سفید می‌شود، گفت: همکاران ما در حوزه تولید قول داده بودند شکر به موقع به بازار تزریق می‌شود و جای نگرانی نیست؛ در واقع آنان نیز روی تولید جنوب حساب کرده بودند که با سیل مواجه شدیم.

وی اظهار داشت: شرایط شکر در حال عادی شدن است، نزدیک یک میلیون تن شکر، یا در انبارها داریم یا در بنادر در حال تخلیه است.

دبیرستاد تنظیم بازار افزود: حتی شکرهای خامی که وارد و در کارخانه‌های جنوب دپو شده بود به دلیل وقوع سیل مسئولان ناچار شدند انبارها را ایزوگام کنند تا کالاها آسیب نبینند بنابراین شکرها آنجا ماند و مشکلاتی در بازار ایجاد شد.

قبادی با بیان اینکه در حال حاضر شکر در بسیاری از مغازه‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای با نرخ مصوب عرضه می‌شود، افزود: قبول دارم که بهتر از این می‌توانستیم بازار را مدیریت کنیم.

وی تصریح کرد: بنده این اطمینان خاطر را به مردم می دهم که بازار شکر رو به تعادل است حدود یک میلیون تن شکر در انبارها و بنادر در حال حمل و تخلیه داریم ضمن اینکه چغندر پاییزه نیز در حال برداشت است و شکر حاصل از آن بزودی وارد بازار می شود.

این خبر تکمیل می‌شود


منبع: خبرگزاری مهر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

سایت ها

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب