دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران): به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رفیعی پور پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور در استان خوزستان و روستاهای شهرستان شوشتر بر نحوه خدمت رسانی و نظارت بهداشتی دامپزشکی خوزستان به دامداران سیل زده نظارت کرد. ور ی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: اکیپ‌های دامپزشکی خوزستان همواره به مناطق […]

دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران):


به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رفیعی پور پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور در استان خوزستان و روستاهای شهرستان شوشتر بر نحوه خدمت رسانی و نظارت بهداشتی دامپزشکی خوزستان به دامداران سیل زده نظارت کرد.

ور ی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: اکیپ‌های دامپزشکی خوزستان همواره به مناطق در معرض خطر سرکشی و خدماتی از جمله سمپاشی، ضدعفونی، درمان، واکسیناسیون و تحویل دارو را به طور رایگان به آنها ارائه می‌دهند.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور از تشدید نظارت دامپزشکی ادامه داد: در برخی از روستاها برای سرکشی به دامداری‌ها و دام و بررسی وضعیت دام‌ها ناچارا از وسایل ارتباطی همچون قایق استفاده شده و نسبت به انجام نظارت‌های بهداشتی اقدامات لازم صورت گرفت.

رفیعی پور ضمن دلجویی از دامداران و گفتگو با آنها نیازهای دامداران در حوزه دامپزشکی را مورد ارزیابی قرار داد تا با اقدامات پیشگیرانه و کنترلی از تلفات احتمالی در دام و طیور و انتشار بیماری‌های دامی جلوگیری شود.


منبع: خبرگزاری مهر

بیشتر بخوانید:  اشکال تراشی شهرداری در ارائه خدمات دامپزشکی